Kontakt

kontaktní osoba: Miroslav Spáčil - Taneční škola Vítr
adresa: Antonína Sovy 19, 747 05 Opava
telefon: +420 603 527 133
e-mail: info[zavináč]vitr-opava[tečka]cz
www: www.vitr-opava.cz

Napište nám

 
Pozdrav
  • 3.6.2018 nastoupili členové dospěláckého elitního kurzu na svou první taneční soutěž. Zvýšené tréninkové úsilí při nácviku formace pro 6 párů se odrazilo v zisku medailí za 1. místo na soutěži Ostravská pyramida. Úspěšné předtančení ang. walzu můžete spatřit na akcích TŠ Vítr nebo si jej pozvat pro zahájení vašeho plesu.
  • Máte v úmyslu překvapit svým novým svatebním tancem nebo zazářit při oslavě životního jubilea? V TŠ Vítr vám pomůžeme s přípravou a nácvikem choreografie.
  • Stále můžete podávat přihlášky do tanečních pro mládež se zahájením v září a do kurzu pro dospělé
  • 24.5. proběhlo v Praze Mistrovství ČR ve stepu. Při své první soutěžním startu Sofie :-D, Šimon ;-) a Zorka :-P srdnatě zabojovali. V kat. děti (do 11 let) do finále sice nepostoupili a zůstali v semifinále. Trio s choreografií Bye Bye Michael zabodovalo a umístilo se v Top ten. Mladým reprezentantům patří poděkování za píli a odhodlání.
  • Výuka stepu v Ostravě a Opavě Informace na 603 527 133
  • kurzy stepu: DĚTI – ZŠ I. Hurníka (Pekařská ul.),v úterý 6–9 let taneční výuka, rytmika a základy stepu od 14.30 hod., step pokročilí od 15.15 hod. MLÁDEŽ + DOSPĚLÍ – ZŠ B. Němcové, v pátek začátečníci od 16.00 hod., pokročilí od 16.30 hod. Výuka stepu v Ostravě v SVČ Ostrčilova ul., středa od 17.00 hod. (mládež a dospělí začátečníci) od 18.00 hod. (středně pokročilí)
  • Máte mezi 15 – 21 lety? Máte pocit, že se myšlenkami vznášíte v oblacích? Potom jste tu správně. Přijímáme přihlášky do tanečních kurzů pro mládež se zahájením v září 2018. Výukové lekce v pondělí, úterý, středa, čtvrtek, neděle v sále v budově Marianum Opava. Prodloužená a závěrečná v KD Na Rybníčku v Opavě. Pro přihlášení využijte náš formulář. Dárky pro všechny. Chlapci – SPOLEČENSKÝ MOTÝLEK, děvčata – DEKORATIVNÍ KOSMETIKA
  • V evidenci máme přihlášky od žen. Zveme k nám do kurzů dospělých singl muže všech věkových kategorií
  • včas zveřejníme termíny září – prosinec od 17 do 21 hodin můžete navštívit veřejnou tančírnu. Vítání jsou všichni bez omezení pokročilosti a věku, kteří si chtějí zatančit společenské tance standardní, latinskoamerické a pobavit se. Možná konzumace vlastních potravim a nápojů. Probíhá v sále MARIANUM OPAVA. Srdečně zveme také nové páry.