Kontakt

kontaktní osoba: Miroslav Spáčil - Taneční škola Vítr
adresa: Antonína Sovy 19, 747 05 Opava
telefon: +420 603 527 133
e-mail: info[zavináč]vitr-opava[tečka]cz
www: www.vitr-opava.cz

Napište nám

 
Pozdrav
  • Až pomine kritická situace s Covid 19, plánujeme pro zájemce zahájit speciální cvičení na podporu tělesné kondice a duševní pohody. Po dlouhé době omezení tělesných aktivit je potřeba zpevnit a protáhnout svaly a celé tělo, rozhýbat klouby a lynfu. Lekce 60–70 minut, náročnost zpočátku nižší s postupným zvyšováním. Zájemci (bez omezení věku, ženy – muži) si mohou rezervovat místo již nyní (min. počet 8, max. cca 20 osob). Volný oděv a cvičební podložka. Místo a termín upřesníme.
  • Zpráva pro všechny naše milé kurzistky/ty/. Vývoj pandemie stále nedovoluje zahájit výuku v tanečních kurzech. Trápí nás to podobně jako Vás. Přejeme všem zdraví, štěstí a zůstaňme nadále ohleduplní k sobě i ostatním. Myslíme a těšíme se na Vás. Na to, co jste nestihli v minulém roce, bude dostatek času letos. Myslíme a těšíme se na Vás. PF 2021
  • Zde oznámíme, kdy bude výuka pokračovat. Široké veřejnosti a všem tanečníkům přejeme zdraví. Nově taneční lekce vedeme v sále Lidového domu na Otické ul. Kurzy pro dospělé – začátečníci v pondělí 18 –20 hod., středně pokročilí v pondělí 20 – 22 hod., pokročilí ve čtvrtek 19.15 – 21.15 hod. Předejte zprávu všem známým… a že se na Vás i ostatní těšíme :-)
  • Můžeme vystoupit také na Vaší akci. ÚSPĚCH A VÍTĚZSTVÍ zažily taneční páry na Světové soutěži Vídeň 2020, 8. února v Eventhotel – Pyramide congress center. Mezinárodní soutěže se účastnilo na 4.000 tanečníků (ze všech koutů Světa) v 573 vystoupeních. Soutěž se protáhla do nočních hodin a formace TANGO FURIOSO v 00.35 probrala nejen porotu, ale i všechny diváky. Získala 1. místo v kategorii formace/dospělí. Děkujeme všem, kteří nám úspěch přáli a drželi pěsti. Cestu na soutěž jsme uskutečnili díky podpoře grantu na kulturní reprezentaci z Magistrátu města Opava.
  • Máte v úmyslu překvapit svým novým svatebním tancem nebo zazářit při oslavě životního jubilea? V TŠ Vítr vám pomůžeme s přípravou a nácvikem choreografie.
  • Výuka stepu v Ostravě v SVČ Ostrčilova ul., děti/mládež /dospělí středa začátečníci, stř. pokročilí, pokročilí. Informace na 603 527 133
  • kurzy stepu v Opavě : DĚTI – ZŠ I. Hurníka (Pekařská ul.),v úterý 6–9 let taneční výuka, rytmika a základy stepu od 13.30 do 15.00 hod., step pokročilí od 15.15 hod., DOSPĚLÍ kurz stepu pro dospělé otevřeme během roku, při zájmu min. 8 osob.
  • Máte mezi 15 – 21 lety? Máte pocit, že se myšlenkami vznášíte v oblacích? Potom jste tu správně. Přijímáme přihlášky do tanečních kurzů pro mládež se zahájením v lednu 2021. Výukové lekce v pátek, sál upřesníme. Pro přihlášení využijte náš formulář. Dárky pro všechny. Chlapci – SPOLEČENSKÝ MOTÝLEK, děvčata – DEKORATIVNÍ KOSMETIKA
  • V evidenci máme přihlášky od žen. Zveme k nám do kurzů dospělých singl muže všech věkových kategorií
  • Připravujeme (z důvodu covid 19 pozasztaveno) od 16.30 do 20 hodin nedělní tančírny. Vítání jsou všichni bez omezení pokročilosti a věku, kteří si chtějí zatančit společenské tance standardní, latinskoamerické a pobavit se. Srdečně zveme také nové páry.